Ünnepelt szépkorúak a Fényes-házban

2019-10-10 13:48

Muraközi István polgármester arról szólt, miért fontos tisztelettel és szeretettel fordulnunk az idősebb korosztály felé. A polgármester – a város nevében – ajándékkal is kedveskedett az otthon és a nyugdíjas ház lakóinak. Az ünnepi alkalom résztvevőit Karalyos Krisztina is köszöntötte. Úgy fogalmazott, valamennyi generációra szüksége van a társadalmunknak ahhoz, hogy előre tudjunk lépni és fejlődést elérni. Ehhez – a BERÉPO Nonprofit Kft. ügyvezetője szerint – az idősebb korosztály mutatja az utat és a példát. A kulturális műsorok sorában ének és szavalat kapott helyet.