Interreg Románia-Magyarország Partnerség egy jobb jövőért MAGYARORSZÁG KORMÁNYA

Újra összefogtak – így készült a Jerusalema tánckihívás a kórházban

2021-07-16 13:08

A Gróf Tisza István Kórház munkatársai is csatlakoztak a „Jerusalema” táncos kihíváshoz azzal a céllal, hogy az elmúlt időszak rossz hangulatát – az intézmény területén is – egy kicsit jobbá varázsolják. A kórház más-más területein dolgozó munkatársai megmutatták, hogy egy jó ügy érdekében is össze tudnak fogni. Az intézmény vezetősége számára egyértelmű volt, hogy a kezdeményezés mellé áll, támogatja azt.   A berettyóújfalui kórházban – az élelmezéstől kezdve a műszaki osztályon át a szakrendelőkig – minden osztályról és részlegről jelentkeztek táncolni vágyó dolgozók, akik a próbák ideje alatt igazi csapattá kovácsolódtak össze.