Szijjártó Péter Berettyóújfaluban

2020-09-10 12:37

Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter több programon is részt vett szeptember 4-én Berettyóújfaluban és a térségben. E napon ünnepélyes keretek között romániai miniszterekkel adta át az M4-es autópálya határig tartó 26,5 kilométeres szakaszát, illetve a Nagykereki-Bors II autópálya határátkelőhelyet. Nagyváradi és Nagykereki programja után pedig a Mezei-Vill Kft. ügyvezetőjének, Mezei Józsefnek adta át a berettyóújfalui vállalkozásnak nyújtott versenyképesség növelő támogatásról szóló dokumentumot. A Berettyó Televíziónak ekkor adott interjút.