Szaxofon kvartett a TérZene Koncerten

2020-10-21 11:47

A Debreceni Egyetem szaxofon kvartettje volt az október 17-i zenével megtöltött szombat délután fellépője, a rossz idő okán a Makk Kálmán Moziban. A „TérZene Koncertek” rendezvénysorozaton ezúttal a barokk, a klasszikus, a könnyű és a jazz zene volt a főszerepben.

Tájékoztatás a berettyószentmártoni orvosi ellátás helyettesítéssel történő ellátásáról
Tájékoztatás gyermekorvosi ellátásról
Rendelet a kötelező maszkviseléssel érintett közterületek kijelöléséről
Gyerekek ropták a néptáncot