Süteménnyel kedveskedtek a kórházi dolgozóknak

2021-04-01 07:48

Édes és sós aprósüteménnyel kedveskedtek azoknak a kórházi dolgozóknak, akik már hosszú ideje a frontvonalban harcolnak a koronavírus ellen városunkban. A finomságokat Tarsoly Attila, Körösszegapáti polgármestere, valamint Vitányi István országgyűlési képviselő március 25-én adta át a Gróf Tisza István Kórház munkatársainak.   Tarsoly Attila úgy fogalmazott, ezzel az apró gesztussal szeretnék egy pillanatra kizökkenteni az egészségügyi dolgozókat a dolgos mindennapokból. Ami a védőoltások beadását illeti, a kórház területén található oltóponton már több ezren kapták meg a koronavírus elleni vakcinát.