Soltész Rezső koncertjével köszöntötték a szépkorúakat

2020-10-14 09:22

Berettyóújfaluban már évek óta hagyomány, hogy a szépkorúakat köszöntik az idősek világnapja alkalmából. Az idei összejövetelnek is a Kabos Endre Városi Sportcsarnok szolgált helyszínül, ahol elsőként Bulcsu László üdvözölte a megjelenteket. Úgy fogalmazott, a Hajdú-Bihar Megyei Önkormányzat mindent megtesz azért, hogy kulturális programokat és szórakozási lehetőséget tudjon biztosítani a szépkorúaknak.   Városunk polgármestere, Muraközi István egy rövid történetet osztott meg a közönséggel.   A szépkorúaknak ebben az évben az énekes, zeneszerző Soltész Rezső adott koncertet.