Nyárádmenti táncokat tanultak a Bajnócások

2020-07-21 09:35

Nyárádmenti táncokkal ismerkedett az a tizennégy fiatal, akik részt vettek a Bajnóca Néptánc Egyesület táborán július 13-a és 17-e között. Az idei alkalom igazán különleges volt az egyesület számára, hiszen tizedik alkalommal szerveztek néptánctábort az együttes tagjai számára. A fiatalok a Bajnóca Néptánc Egyesület decemberi évzáró gálaműsorán fogják bemutatni, mi mindent tanultak az egyhetes néptánctábor ideje alatt.

Tájékoztatás a berettyószentmártoni orvosi ellátás helyettesítéssel történő ellátásáról
Tájékoztatás gyermekorvosi ellátásról
Rendelet a kötelező maszkviseléssel érintett közterületek kijelöléséről
Gyerekek ropták a néptáncot