Mindegyik gyertya ég az adventi koszorún

2020-12-21 14:01

A koronavírus-járvány miatti veszélyhelyzet okán a korábbi években megszokott, hagyományos, főtéri adventi alkalmak helyett idén a Berettyó Televízión keresztül lehetnek részesei a nézők az adventi vasárnapoknak. A negyedik adventi alkalmon, december 20-án Kiss János baptista lelkipásztor végzett igei szolgálatot. Az adventi koszorú utolsó gyertyáját a 2020-ban Erdélyi Gábor-díjjal elismert Lisztes Éva, a Nadányi Zoltán Művelődési Ház vezetője gyújtotta meg.

Katonára mindig szükség van
Félmillió forint értékű tenisz eszközöket kapott az általános iskola
KÖZLEMÉNY
Online sajtótájékoztatón ismertették a fürdőfejlesztés részleteit