Másik János szólóest

2020-09-18 11:14

Másik János énekes, zeneszerző volt a Zenés Nyári Esték programsorozat ráadás koncertjeinek idei utolsó vendége a művelődési ház udvarán. A kisbajcsi születésű Másik János 1971 óta foglalkozik zenével, elvégezte a Liszt Ferenc Zeneművészeti Főiskolát. Számos együttesben játszott, Cseh Tamással is zenélt együtt. 1981 óta huszonkét filmhez szerzett zenét, többek között a berettyóújfalui születésű Makk Károly által rendezett „Egymásra nézve” és „Lili” című filmekhez, így van némi kötődése is városunkhoz. Szeptember 16-ai fellépésének repertoárja igen színes volt, több évtizedes munkásságának minden meghatározó részéből igyekezett egy kis ízelítőt adni a közönségnek.