Lakossági szelektív-hulladékgyűjtő edényzetek kiszállítása

2019-11-29 14:59

Berettyóújfalu Város Önkormányzata 2019. december 2-tól megkezdi a lakossági szelektív-hulladékgyűjtő edényzetek kiszállítását azokba a háztartásokba, ahol az edényzetet még nem vették át.

A szállítás hétköznap 8 – 17 óra, szombati nap 8 – 12 óra között történik.

Az átvétel történhet személyesen, vagy meghatalmazott személy útján!

Egyúttal köszönjük, hogy 2422 db szelektív-hulladékgyűjtő edényzetet és 697 db komposztáló edényt vettek át a meghirdetett átvételi napokon.

Berettyóújfalu Város Önkormányzata

Hirdetmény igazgatási szünetről
Tájékoztatás lakhatási települési támogatás és rendszeres gyermekvédelmi kedvezmény igénylésével kapcsolatban
Tájékoztatás megyei kéményseprési társasházi sormunka ütemtervről