Kautzky Armand a Zenés Nyári Estéken

2019-08-06 12:19

A Zenés Nyári Esték augusztus 3-i állomásán a két művész teltház előtt kávéházi hangulatot varázsolt a művelődési ház színháztermébe. A műsorba Ady Endre, Reményik Sándor, Weöres Sándor, Wass Albert, Romhányi József költeményei mellé olyan népszerű dallamokat is válogattak a színészek, mint a Macskák című musical ismert dalai, vagy a legnépszerűbb operett slágerek. A sok dal között az est címadó slágere az Orchideák is felcsendült. A Zenés Nyári Esték augusztus 10-én a Nimród kürtegyüttes "A barokktól a filmzenéig" című előadásával folytatódik.