Halloweeni hangulat uralkodott a Sonivius Vappae koncertjén

2020-11-06 10:20

Európai régizenétől volt hangos a Makk Kálmán Mozi október utolsó napján. A jó hangulatért a Sonivius Vappae együttes felelt, akik – saját megfogalmazásuk szerint – a középkor sarából életre kelt lármás semmirekellők bandája. A zenekar gyökerei a Hollóének Hungarica-ból erednek, dalaikat számos nyelven, például óspanyolul, latinul vagy lengyelül adják elő. A Térzene Programra különleges, Halloween különkiadással készültek.   A Térzene Program berettyóújfalui alkalmainak következő vendége november 7-én a Nimród Kürtkvartett lesz.