Futsal mesterkurzus spanyol és brazil szakemberekkel

2019-10-15 11:28

A mesterkurzust megnyitó Kozma Mihály, a Futsal Bizottság elnöke örömét fejezte ki annak kapcsán, hogy sokat tanulhatnak neves személyektől ezen az alkalmon. A Kairat Almaty vezetőedzője, Paulo Ricardo Figueiroa Silva, ismertebb nevén Kaká a futsalról alkotott koncepcióját osztotta meg a közönséggel, míg Javier Lozano, a spanyol futsal liga elnöke a futsal és a nagypályás labdarúgás kapcsolódási pontjairól beszélt. Az előadásokat követően kérdések feltevésére is lehetősége nyílt a jelenlévőknek.