Évet zárt a Berettyóparti Nyugdíjasok Egyesülete

2019-12-23 14:23

Idén december 20-án tartotta hagyományos, karácsonyi évzáróját a Berettyóparti Nyugdíjasok Egyesülete. Az ünnepi alkalomnak a művelődési ház színházterme szolgált helyszínül. A megjelenteket Pikó Gyuláné, a nyugdíjas egyesület elnöke köszöntötte, aki úgy fogalmazott: a karácsony nem az ész, hanem a szív ünnepe.   A karácsonyi ünnepséget kulturális műsorszámok színesítették, a produkciók sorában zenés és táncos előadás, valamint szavalat kapott helyet.

Szép magyar beszéd
A harmadik helyről vág neki a tavaszi folytatásnak a BUSE
Pályázat vagyongazdálkodási ügyintéző munkakör betöltésére
Kezdődhet az Északi Ipari Park építése – üléseztek a képviselők