A Rákóczi Tagóvoda apróságainak előadása

2019-12-18 14:30

Harmadik alkalommal szolgált helyszínül a református templom a Rákóczi Tagóvoda Portulácska csoportjának előadásához. Az apróságok – Halicsné Jenei Zsuzsanna óvodapedagógus vezetésével – nagy izgalommal készültek a már hagyománnyá váló fellépésükre. A december 15-ei produkció a „Kontinensek karácsonya” címet viselte, melyben a gyermekek arra igyekeztek felhívni a figyelmet, hogy a karácsony a béke, a szeretet ünnepe. Az óvodások verses, zenés műsorral kedveskedtek, a történetet élményszerűen adták elő, felkészítésüket a Rákóczi Tagóvoda több dolgozója is segítette. Az előadáshoz csatlakoztak a József Attila és a II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola diákjai, a Kacor Citeraegyüttes, Kmecz Anna, valamint a városi zeneiskola néhány fúvósa Tóth Gyula vezetésével.