A Berettyóújfalui Református Egyházközség december 20-i, advent negyedik vasárnapi istentisztelete

2020-12-21 13:58

A rendkívüli veszélyhelyzetre való tekintettel és a járvány terjedésének megfékezése érdekében a Magyarországi Református Egyház Zsinata döntése alapján elmaradnak az istentiszteletek és az igei alkalmak is. Ezért a Berettyóújfalui Református Egyházközség és a Berettyó Televízió közösen lehetőséget szeretne teremteni arra, hogy az istentiszteletet mindenki otthonából is megtekinthesse és részese legyen az alkalomnak.

Katonára mindig szükség van
Félmillió forint értékű tenisz eszközöket kapott az általános iskola
KÖZLEMÉNY
Online sajtótájékoztatón ismertették a fürdőfejlesztés részleteit