KORONAVÍRUS

Vissza a hírekhez

95 éves a levente medence

95 éves a levente medence

2022-06-23 09:24

Már 95 éve szolgálja a fürdőzni vágyókat a Bihar Termálliget levente medencéje. Ebből az alkalomból a strand- és termálfürdő egy tablókiállítás keretében mutatja be a nagy múltú medence történetét, de a medence 1927-es – leventeházzal közös – felavatásáról egy kisfilmet is megtekinthetnek az érdeklődők. A jubileumi eseményen Muraközi István azt mondta, bár egy majdnem 100 éves medencét ritkán szoktak megünnepelni, a levente medence esetében azonban két dolog is indokolttá teszi ezt.   Városunk polgármestere hozzátette: bár a levente medence megélte a II. világháborút, a kommunizmus, illetve a szocializmus évtizedeit, ennek ellenére még napjainkban is kiszolgálja az összes generációt, valamint nagy szerepet játszik a gyermekek egészséges életmódra nevelésében is.   Véli a Herpály-Team Kft. ügyvezető igazgatója. Zámbori Péter beszélt továbbá – az elmúlt évtizedek mellett – azokról a jövőbeni fejlesztésekről is, amelyek a termálligetben valósulnak meg.   A június 14-ei programon elhangzott: a Bihar Termálliget céljai között szerepel, hogy – az önkormányzattal, annak intézményeivel, valamint civil szervezeteivel együttműködve – városunkat egy vonzó turisztikai célponttá alakítsa.  
További hírek

Határtalan blues – utazás az időben és a szívben

Határtalan blues – utazás az időben és a szívben

Megtekintés
Szimpla vágyak jelentek meg a színpadon

Szimpla vágyak jelentek meg a színpadon

Megtekintés
Az egyik legsikeresebb magyar musical nyitotta a Nyári Művészeti Fesztivált

Az egyik legsikeresebb magyar musical nyitotta a Nyári Művészeti Fesztivált

Megtekintés
Hazai és határon túli sajtófotókból nyílt kiállítás

Hazai és határon túli sajtófotókból nyílt kiállítás

Megtekintés

Berettyóújfalu applikáció

Töltse le ingyenes mobilappunkat és értesüljön időben mindenről! Megtalálható minden olyan információ, ami elsősorban a helyi lakosoknak szól és ezeket mind egy kattintással el tudja érni telefonon, vagy tud útvonalat tervezni az applikációval.

Android applikáció

iOS applikáció

Közvilágítás hibabejelentés

Közvilágítás hibabejelentés

https://kozvilhiba.hu/hibabejelentes
Telefonon: +36 80 204 270

Berettyó Kártya

Berettyóújfalu Város Képviselőtestülete a 2017/28 (II.23) számú határozatában kezdeményezte egy új településkártya beindítását. A rendelet értelmében minden állandó berettyóújfalui lakcímmel rendelkező 18. életévét betöltött személy alanyi jogon kapja meg ezt a kártyát, de bárki számára megvásárolható 2.000 Ft +ÁFA (2.540 Ft) áron a rendezvényházban (Szent István tér 11.)

Berettyókártya

Bihari Hírlap


Bihari hírlap

Tilos a biharihirlap.hu bármely fotójának, írott anyagának, vagy részletének a szerző illetve a kiadó írásbeli engedélye nélküli újraközlése.

4100 Berettyóújfalu
Dózsa Gy. u. 17-19.
polghiv@berettyoujfalu.hu
Telefon: +36-54-505-450
Fax: +36-54-505-414, +36-54-505-424

Félfogadás:
Hétfő: 8.00 - 16.00
Kedd: 13.00 - 16.00
Csütörtök: 8.00 - 16.00

Berettyóújfalu Önkormányzat